پربازدیدترین دوره ها


آزمون های آینده


نهمین آزمون مسئولین فنی واحد های گیاهپزشکی (فروشندگان سموم دفع آفات نباتی )


توضیحات

اخذ  پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است. با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تا کنون نسبت به اخذ پروانه اشتغال از سازمان استان اقدام ننموده­اند، امکان شرکت در آزمون مذکور فراهم شده است به شرطی که درصورت قبولی در آزمون، گواهی پروانه اشتغال مورد نظر را در جلسه مصاحبه تخصصی به کمیته سازماندهی مسؤولین فنی استان ارائه نمایند. بدیهی است درصورت عدم ارائه گواهی  پروانه اشتغال، قبولی متقاضی در آزمون، کن لم یکن تلقی خواهد شد.

در صورتي كه متقاضي در ارائه اطلاعات مدارك فوق الذكر صادق نباشد، موضوع جهت پيگيري قانوني به هيئت بدوي انتظامي استان ارسال مي گردد.

در آزمون مسؤولین فنی واحدهای گیاهپزشکی علاوه بر دانش­آموختگان رشته­های اصلی (گرایش های مختلف رشته گیاهپزشکی)، دانش­ آموختگان رشته­ های مرتبط (زراعت و اصلاح نباتات (همه گرایش ها)، باغبانی (همه گرایش ها) و تولیدات گیاهی) با سه سال تجربه کاری مرتبط نیز می­توانند شرکت نمایند.

موفقيت در آزمون مسؤولين فنی منوط به کسب نمره 60 از 100 مي باشد که نمره کسب شده حداقل 12 و حداکثر20 امتياز در تعيين سطح مسؤول فنی لحاظ مي­گردد.

حضور در جلسات آزمون صرفا با ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به همراه کارت ملی یا کارت عضویت معتبر در سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مجاز می باشد.

اطلاعات در خصوص حوزه­های آزمون توسط معاونت آموزشی و فنی سازمان استان ، از طریق پایگاه اطلاع­رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی لرستان  به آدرس https://agrieng.org/lrs  متعاقبا اعلام خواهد شد.

سؤالات آزمون مورد نظر به صورت چهار گزینه ­ای و بیشتر کاربردی بوده و در سطح کارشناسی رشته­ های مربوطه خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با معاونت آموزش سازمان به شماره 33331491 داخلی 3 تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری

۰۲ تیر ، ۱۴۰۱

مهلت ثبت نام

۰۱ تیر ، ۱۴۰۱

هزینه

1600000ريال